Piomar HouseJęzyk niemiecki

 

Kurs języka niemieckiego systemem PIOMAR HOUSE to opanowanie struktur języka potrzebnych w codziennym komunikowaniu się. System ten uaktywnia kompetencje mówienia, co daje poczucie pewności szczególnie ważne w aktywnym posługiwaniu się językiem niemieckim.

Od pierwszych zajęć uczestnicy mówią, używając prostych struktur. Ten sposób pozwala kursantom połączyć zdobytą już wiedzę z poznawanymi zagadnieniami i uzmysłowić sobie sens używania danych struktur. Uczestnicy kursu są stale inspirowani i wspierani w procesie nauki a niewiarygodnie szybkie rezultaty pozwalają po krótkim czasie intensywnej nauki przygotować się do zdawania certyfikatów międzynarodowych.

Dwaj najwięksi wrogowie uczenia się to nuda i słaba pamięć. System PIOMAR HOUSE pokonuje nudę przez szybkość, a słabą pamięć przez powtórki. Aktywna nauka systemem PIOMAR HOUSE sprawia że kursanci osiągają oczekiwane rezultaty i dzieje się to cztery razy szybciej niż w przypadku metod tradycyjnych.

Celem nauki jest nabycie umiejętności sprawnego i skutecznego porozumiewania się w obrębie różnych sytuacji życia codziennego oraz miejscu pracy. Nauka odbywa się w kontekście konkretnych celów i zadań a praktyczne ćwiczenia symulujące określone wydarzenia pozwalają efektywnie rozwijać wszystkie kompetencje językowe.

Do góry
All Right Reserved | Copyright © 2021 | CMS by Quick.Cms