Piomar HouseMatura

PIOMAR HOUSE zaprasza na kursy przygotowawcze do MATURY 2008 - są to intensywne zajęcia przeznaczone dla osób, które chcą swoją wiedzę z JĘZYKA OBCEGO uporządkować, poszerzyć i sprawdzić. Kurs zapewnia kompleksowe przygotowanie zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

Celem kursu jest gruntowne powtórzenie i przećwiczenie zagadnień gramatycznych, utrwalenie słownictwa oraz rozwijanie wszystkich sprawności językowych (słuchanie, pisanie, czytanie, mówienie) w ramach obu poziomów. Kurs przeprowadzony będzie w oparciu o nowy, specjalnie przygotowany program odzwierciedlający Standardy Wymagań Egzaminacyjnych oraz zasady przeprowadzenia matury od roku 2007.

W czasie trwania kursu, uczestnicy pod okiem doświadczonych lektorów, poznają obowiązujące strategie egzaminacyjne, jak również mają okazję zapoznać się z pełnymi testami typu maturalnego, co pomoże pomyślnie zdać maturę.

 

I. POZIOM PODSTAWOWY język angielski / język niemiecki

  • Zajęcia prowadzone są w grupach (do 10 osób) i w miłej atmosferze, co z pewnością uprzyjemni przygotowanie się do tego ważnego egzaminu jakim dla każdego jest matura. Na każdych zajęciach utrwalicie znajomość słownictwa z zakresu 15 tematów wymaganych na egzaminie maturalnym oraz czasy i zagadnienia gramatyczne.

 

II. POZIOM ROZSZERZONY język angielski / język niemiecki

  • Zajęcia prowadzone są w grupach (do 10 osób) i w miłej atmosferze, co z pewnością uprzyjemni przygotowanie się do tego ważnego egzaminu jakim dla każdego jest matura. Na poziomie rozszerzonym dodatkowo zostaną przerobione struktury leksykalno – gramatyczne, ćwiczenia związane z opisywaniem zestawów ilustracji i wiązanie z nimi cytatów oraz tabelek, które pojawiają się w zestawie maturalnym. Kurs obejmuje także szereg zadań komunikacyjnych typu budowanie wypowiedzi oraz prowadzenie dyskusji na określony temat. W trakcie zajęć przewidziane jest również rozwiązywanie kilku pełnych egzaminów maturalnych z części pisemnej i ustnej.
Do góry
All Right Reserved | Copyright © 2022 | CMS by Quick.Cms