Piomar HouseO Piomar House

Wspieramy rozwój innych

Piomar House to firma edukacyjna, która w centrum działań stawia człowieka i wspiera jego indywidualny rozwój. Koncentruje się na dostarczaniu nowoczesnych technik i metod nauczania stosowanych w branży edukacyjnej. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze metody autorskie były konkurencyjne i innowacyjne na rynku.

Myślą przewodnią naszych działań jest przekonanie, iż w każdym tkwią potencjalne możliwości do zmiany a tajemnica kryje się w inspiracji ludzi.

  1. Jesteśmy twórcami innowacyjnych rozwiązań edukacyjnych w zakresie nauczania języków obcych skierowanych do różnych grup wiekowych. Nasze licencjonowane produkty sprzedajemy na terenie całego kraju.
  2. Wspieramy talenty naszych najmłodszych. Dzieci stanowią dla nas inspirację do tego, aby poszukiwać nowych kierunków w przekazywaniu im wiedzy w atrakcyjny sposób.
  3. Sukcesy, które odnosimy na rynku sprawiły, że stajemy się ekspertami w dziedzinie szkoleń.
  4. Realizujemy projekty współfinansowane przez Unię Europejską i budżet państwa oraz oferujemy doradztwo w zakresie tworzenia i realizacji tego rodzaju projektów.
  5. Jesteśmy organizatorami wielu społecznych przedsięwzięć propagujących nowoczesne formy nauczania.
  6. Trenerzy pracujący w Piomar House to wysokiej klasy specjaliści, którzy swym doświadczeniem i wiedzą sprawiają, że nauka staje się łatwa i przyjemna.
  7. Nasze merytoryczne zaplecze to znani w Polsce i poza jej granicami autorzy książek, artykułów, programów telewizyjnych i radiowych. To zespół lingwistów, metodyków, pedagogów i psychologów nieustannie poszukujących ciekawych rozwiązań edukacyjnych, przygotowujących specjalnie dla nas produkty i programy edukacyjne oraz szkolących naszą kadrę.
  8. Zbieramy wiedzę i doświadczenia, aby poprzez właściwą diagnozę dostarczać gotowe rozwiązania oraz promować innowacyjne metody i narzędzia w celu osiągnięcia sukcesu.

 

 

Do góry
All Right Reserved | Copyright © 2021 | CMS by Quick.Cms